IME I PREZIME |
PREDMET |
TERMIN |
Zvjezdana Košćica |
RN – 1.A |
Petak, 4. sat |
Ana – Marija Šovagović Zuzjak |
RN – 1.B |
Nastava ujutro – srijeda, 2. sat Nastava popodne – četvrtak, 4. sat |
Vesna Benda |
RN – 1.C |
Srijeda, 4. sat |
Ružica Fabekovec |
RN – 2.A |
Petak, 5. sat |
Zvjezdana Malović |
RN – 2.B |
Utorak, 4. sat |
Aleksandra Gudlin Mićić |
2N – 2.C |
Nastava ujutro – četvrtak, 3. sat Nastava popodne – četvrtak, 6. sat |
Jasmina Dadić |
RN – 3.A |
Srijeda, 2.sat |
Greta Mahović |
RN – 3.B |
Srijeda, 4. sat |
Vlasta Vereš |
RN – 3.C |
Četvrtak, 3. sat |
Josipa Tandarić |
RN – 4.A |
Nastava ujutro – petak, 2. sat Nastava popodne – utorak, 5. sat |
Anita Ban |
RN – 4. B |
Četvrtak, 3. sat |
Ivana Smolej Kolarek |
RN – 4.C |
Nastava ujutro – četvrtak, 2. sat Nastava popodne – četvrtak, 5. sat |
Natalija Hrenek Prosoli |
RN – 2. i 4. G |
Ponedjeljak, 10:00 – 10:45 |
Suzana Kos |
RN – 1. i 3. G |
Srijeda, 10:00 – 10:45 |
Marija Aščić |
Hrvatski jezik |
Srijeda, 3. sat |
Valentina Mahović |
Hrvatski jezik |
Utorak, 6. sat |
Tomislav Mićić |
Hrvatski jezik |
Utorak, 6. sat |
Dominique Jurić |
Likovna kultura |
Utorak, 4. sat |
Marin Rimac |
Glazbena kultura |
Utorak, 4. sat |
Andreja Vlahović Gabriša |
Engleski jezik |
Ponedjeljak, 5. sat uz najavu |
Nikolina Vidović |
Engleski jezik |
Petak, 2. sat uz najavu |
Danijela Horvat Šutić |
Engleski jezik |
Ponedjeljak, 3.sat |
Helena Bišćan Motočić |
Matematika |
Utorak, 5. sat |
Maja Pritišanac Jug |
Fizika, matematika |
Ponedjeljak, 5. sat |
Andreja Fabac |
Matematika |
Četvrtak, 5.sat |
Petra Lucia Jović |
Matematika |
Ponedjeljak, 3. sat |
Kosta Radanović |
Priroda |
Nastava ujutro – srijeda, 3. sat Nastava popodne – petak, 3. sat |
Valentina Martinček |
Priroda, biologija |
Četvrtak, 4. sat |
Đurđica Kovač Horvat |
Kemija |
Srijeda, 4. sat |
Martina Glasnović |
Geografija |
Nastava ujutro – četvrtak, 2.sat Nastava popodne – petak, 3. sat |
Sanja Rapljenović |
Povijest, geografija |
Ponedjeljak, 6. sat |
Marta Smjerog |
Povijest |
Utorak, 5.sat |
Žarko Jakšić |
Tehnička kultura |
Utorak, 3. sat |
Igor Kupres |
Tjelesna i zdravstvena kultura |
Nastava ujutro – četvrtak, 3. sat Nastava popodne – utorak, 5. sat |
Sandra Jurković |
Tjelesna i zdravstvena kultura |
Četvrtak, 7. sat |
Ksenija Vilić |
Vjeronauk |
Petak, 2. sat |
Barbara Dodić |
Vjeronauk |
Petak, 13:15 – 14:00 |
Ivo Ikić |
Vjeronauk |
Utorak, 2. sat |
Ivona Vrančić |
Informatika |
Četvrtaka, 5. sat |
Sanja Barbarić |
Informatika |
Utorak, 5.sat (turnus nižih razreda) |
Dijana Starčević |
Njemački jezik |
Viši razredi - ponedjeljkom i četvrtkom Niži razredi – petak, 3.sat |
Lidija Vučajnk Škrobot |
Slovenski jezik |
Utorak, 13:10 – 13:55 |
« Prosinac 2020 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |