preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Projekti

 

Jesu li zaključene ocjene u skladu s očekivanjima?




Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 1. 2015.

Ukupno: 441074
Ovaj mjesec: 2341
Ovaj tjedan: 1287
Danas: 10
Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Tražilica


Za učenike

Za učitelje

Mediji

 

 

 

Poetski kutak

Čudlivi maček

 

Moj je maček mišeka v kut sterati znal

Pa se onda z njim igral.

Kad bi mišeka vlovil,

Onda bi ga pod tepih skril

sam da bi ga negdo nagazil.

 

Kaki je bil, v potok bi prešel

Da se okupa,

A od dežda bi bežal i mokar se stiskal

Vuz kamin.

 

Na Božić bi kuglice z bora

Hital i pol bora raskinčil,

A na leto bi skakavce lovil

I iza čempresa se skril.

 

Po noči bi zvezde z neba probal skinut.

Kaj anđelek je spal 

i za niš se ni moral brinut,

se dok jen dan

ni moral

vginut.

Leon Bišćan 7. b

2019./2020.

 

Vrijeme darivanja

 

Bijela zemlja čuda,

pahulja ples,

sreća i veselje svuda

nigdje tuga i bijes.

 

Radosni smijeh se širi

ljubav se daje.

Sunce iza oblaka viri,

a ledene sige sjaje.

 

Božić je sve bliže,

za nekoliko trenutaka

na vrata već stiže.

 

Vrijeme je darivanja i ljubavi

radosti i smijeha svuda na svijetu.

Zato se nasmiješi i zabavi,

pridonesi ljubavi na planetu.

 

Uma Humek, 7. b

2016./2017.

 

What is happiness?

 

You wish for presents,

money and some new clothes

and you get it all.

 

Some wish just for one:

to be healthy

because happy

doesn't equal wealthy.

 

Remember your brothers and sisters

homeless, sick and sad,

you will realise

your life isn't that bad.

 

Just be grateful,

modest, kind

and that's how happiness

you wil find.

 

It doesn't matter

black or white,

girl or boy,

bring everyone

love, peace and joy.

 

Marcela Babić

učenica generacije 2014./2015.

 

 DJELATNICI ŠKOLE

Ravnatelj i stručni suradnici

Ravnatelj

Igor Matijašić

radno vrijeme: 7 - 15 sati

Pedagog

Željka Ceglec

​Matea Halilović  (stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa)

radno vrijeme:

ponedjeljak, srijeda: 13 - 19 sati

utorak, četvrtak: 7 - 13 sati

petak: u smjeni s učenicima 5. - 8. razreda

Defektolog

Ljiljana Fresl 

​Nives Strah - socijalni pedagog, pripravnik

radno vrijeme:

ponedjeljak, srijeda: 7 - 13 sati

utorak, četvrtak: 13 - 19 sati

petak: u smjeni s učenicima 1. - 4. razreda

Knjižničarka

Ivančica Huđek

radno vrijeme:

ponedjeljak, srijeda  – 8 - 14

utorak, četvrtak – 13 - 19

petak 7 – 13 sati

Administrativno osoblje

Tajništvo

Irena Reif

radno vrijeme: 7 - 15 sati

Računovodstvo

Juraj Pintarić

Nada Car

radno vrijeme: 7 - 15 sati

  

Matična škola u Bregani

 

Razredna nastava

Zvjezdana Košćica 

Ivona Injić

Vesna Benda

Ružica Fabekovec

Zvjezdana Malović

Aleksandra Gudlin Mićić

Jasmina Dadić

Greta Mahović

Vlasta Vereš

Josipa Tandarić (zamjena Ana-Marija Šovagović Zuzjak)

Anita Ban

Ivana Smolej Kolarek

Danijela Horvat Šutić - engleski jezik

Luca Mihmić - vjeronauk

Ivo Ikić - vjeronauk

Marin Rimac - glazbena kultura

Kornelija Turić Dorotić - likovna kultura (zamjena Josipa Pentić)

Sanja Barbarić - informatika

Rad u produženom boravku

Lana Jager

Karolina Bolšec

Predmetna nastava

Marija Aščić – hrvatski jezik

Valentina Mahović – hrvatski jezik

Tomislav Mićić – hrvatski jezik

Kornelija Turić Dorotić – likovna kultura (zamjena Josipa Pentić)

Marin Rimac – glazbena kultura

Nikolina Vidović – engleski jezik 

Maja Ćosić – engleski jezik 

Andreja Vlahović Gabriša – engleski jezik 

Dijana Starčević – njemački jezik

Irena Matijaščić – njemački jezik

Andreja Fabac – matematika

Helena Bišćan Motočić – matematika (zamjena Alojzije Došlić)

Maja Pritišanac Jug – matematika

Kosta Radanović - priroda, biologija

Đurđica Kovač Horvat - kemija

Valentina Martinček – priroda, biologija, kemija 

Tihomir Ivanec –  fizika

Sanja Rapljenović – povijest, geografija

Marta Smjerog – povijest

Petra Bašić – geografija

Feliks Škiljan – tehnička kultura

Nenad Rodić – tjelesna i zdravstvena kultura

Sandra Jurković – tjelesna i zdravstvena kultura

Ksenija Vilić – vjeronauk

Ivo Ikić - vjeronauk

Arijana Volmost – informatika

Pomoćnici u nastavi

Igor Kupres

Maja Đurđica Halambek

Aleksandra Čavrag Tomašinec

Anita Veršić

Nina Savić Cipek

Snježana Glaser

Ksenija Futač Fauković

Tehničko osoblje

Mirjana Bencalić

Vesna Regović

Alojz Kos

Darko Celižić

Nevenka Regović

Barica Ivkovčić

Marjana Regović (zamjena Slavica Horvat)

Ivanka Košćica

Katica Orešković

Područna škola Grdanjci

Razredna nastava

Suzana Kos

Natalija Hrenek Prosoli

Predmetna nastava

Maja Ćosić - engleski jezik 

Ivo Ikić - vjeronauk

Irena Matijaščić - njemački jezik

Sanja Barbarić - informatika

Tehničko osoblje

/

 

Područna škola Noršić Selo

Razredna nastava

/

Predmetna nastava

Anamarija Banjedvorec– hrvatski jezik

Kornelija Turić Dorotić – likovna kultura (zamjena Josipa Pentić)

Feliks Škiljan - tehnička kultura

Marin Rimac – glazbena kultura

Maja Ćosić – engleski jezik 

Irena Matijaščić – njemački jezik 

Tihomir Ivanec – matematika, fizika

Kosta Radanović – priroda, biologija 

Đurđica Horvat Kovač - kemija

Marta Smjerog – povijest

Petra Bašić - geografija

Sandra Jurković – tjelesna i zdravstvena kultura

Ivo Ikić – vjeronauk

Arijana Volmost – informatika 

Tehničko osoblje

Dražen Bašić

Područna škola Novo Selo

Razredna nastava

Tomislav Palačković

Predmetna nastava

Maja Ćosić - engleski jezik 

Ivo Ikić - vjeronauk

Irena Matijaščić - njemački jezik

Sanja Barbarić - informatika

Tehničko osoblje

Anka Martić 

 


Ispričnice/izborni predmeti


Društvene mreže


Fotografija tjedna

Sportski susreti povodom odlaska osmaša


Škola na televiziji


Škola na radiju





preskoči na navigaciju