preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Knjižnica/Školski list

Projekti

Razredne web stranice

Škola na radiju

 

 DJELATNICI ŠKOLE

Ravnatelj i stručni suradnici

Ravnatelj

Igor Matijašić

radno vrijeme: 7 - 15 sati

Pedagog

Željka Ceglec​ (zamjena Tena Štengl)

radno vrijeme:

ponedjeljak, srijeda: 13 - 19 sati

utorak, četvrtak: 7 - 13 sati

petak: u smjeni s učenicima 1. - 4. razreda

Defektolog

Ljiljana Fresl 

radno vrijeme:

ponedjeljak, srijeda: 7 - 13 sati

utorak, četvrtak: 13 - 19 sati

petak: u smjeni s učenicima 5. - 8. razreda

Knjižničarka

Ivančica Huđek

radno vrijeme:

ponedjeljak, srijeda  – 8 - 14

utorak, četvrtak – 13 - 19

petak 7 – 13 sati

Administrativno osoblje

Tajništvo

Krešimir Fijačko

radno vrijeme: 7 - 15 sati

Računovodstvo

Juraj Pintarić

Nada Car

radno vrijeme: 7 - 15 sati

  

Matična škola u Bregani

 

Razredna nastava (1. - 4. razred)

Jasmina Dadić

Greta Mahović

Vlasta Vereš

Josipa Tandarić

Anita Ban

Ivana Smolej Kolarek

Zvjezdana Košćica 

Ivona Injić 

Vesna Benda

Ružica Fabekovec

Zvjezdana Malović

Aleksandra Gudlin Mićić

Danijela Horvat Šutić - engleski jezik

Nikolina Vidović - engleski jezik

Maja Ćosić - engleski jezik

Dijana Starčević - njemački jezik

Ivo Ikić - vjeronauk 

Barbara Dodić  - vjeronauk

Marin Rimac - glazbena kultura

Kornelija Turić Dorotić - likovna kultura (zamjena Dominique Jurić)

Sanja Barbarić - informatika

Ivona Vrančić - informatika 

Rad u produženom boravku

Ana-Marija Šovagović Zuzjak

Tomislav Palačković

Predmetna nastava (5. - 8. razred)

Marija Aščić – hrvatski jezik

Valentina Mahović – hrvatski jezik

Tomislav Mićić – hrvatski jezik

Kornelija Turić Dorotić – likovna kultura (zamjena Dominique Jurić)

Marin Rimac – glazbena kultura

Nikolina Vidović – engleski jezik 

Maja Ćosić – engleski jezik 

Andreja Vlahović Gabriša – engleski jezik 

Dijana Starčević – njemački jezik

Andreja Fabac – matematika

Helena Bišćan Motočić – matematika

Maja Pritišanac Jug – matematika

Kosta Radanović - priroda

Đurđica Kovač Horvat - kemija

Valentina Martinček – priroda, biologija, kemija 

Tihomir Ivanec –  fizika

Sanja Rapljenović – povijest, geografija

Marta Smjerog – povijest

Petra Bašić – geografija (zamjena Valentina Curman)

Feliks Škiljan – tehnička kultura, informatika

Ivona Vrančić - informatika 

Sanja Barbarić - informatika

Igor Kupres – tjelesna i zdravstvena kultura

Sandra Jurković – tjelesna i zdravstvena kultura

Ksenija Vilić – vjeronauk

Barbara Dodić - vjeronauk

Tehničko osoblje

Mirjana Bencalić

Mateja Tomašković

Alojz Kos

Darko Celižić

Barica Ivkovčić

Marjana Regović

Ivanka Košćica

Katica Orešković

Područna škola Grdanjci

Razredna nastava

Suzana Kos

Natalija Hrenek Prosoli

Predmetna nastava

Maja Ćosić - engleski jezik 

Barbara Dodić  - vjeronauk

Dijana Starčević - njemački jezik

Sanja Barbarić - informatika

Tehničko osoblje

Dražen Bašić

Društvene mreže


Fotografija tjedna

Erasmus+ u Barceloni


Anketa (mala)
Kako podnosiš ljetne vrućine?





Tražilica



Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 1. 2015.

Ukupno: 656703
Ovaj mjesec: 4671
Ovaj tjedan: 454
Danas: 15

Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Škola na televiziji





preskoči na navigaciju