IME I PREZIME |
INA |
RAZREDI |
|
|
Zvjezdana Košćica |
Vezilje |
1. - 4. |
|
|
Ana – Marija Šovagović Zuzjak |
Keramika |
2. - 4. |
|
|
Vesna Benda |
Slovenski jezik |
1. |
|
|
Ružica Fabekovec |
Mali čitači |
2. |
|
|
Zvjezdana Malović |
Domaćinstvo |
2. - 4. |
|
|
Aleksandra Gudlin Mićić |
Kreativno – projektne radionice |
2. |
|
|
Jasmina Dadić |
Aranžeri |
2. - 4. |
|
|
Greta Mahović |
Ritmika |
1. |
|
|
Vlasta Vereš |
Čitamo i pišemo |
1. |
|
|
Josipa Tandarić |
Likovna grupa |
2. – 4. |
|
|
Anita Ban |
Dramska grupa |
1. -4 . |
|
|
Ivana Smolej Kolarek |
Sportska grupa |
1. - 4. |
|
|
Natalija Hrenek Prosoli |
Glazbeno plesna grupa |
PŠ Grdanjci |
|
|
Suzana Kos |
Likovna grupa |
PŠ Grdanjci |
|
|
Ivo Ikić |
Mali šahisti, vjeronaučna grupa |
Mali šahisti (1. – 4. razredi) Vjeronaučna grupa (3. razredi) |
|
|
Barbara Dodić |
Dramsko biblijska radionica |
PŠ Grdanjci |
|
|
Ivančica Huđek |
Mali knjižničari |
2. - 4. |
|
|
Sanja Barbarić |
Digitalne slikovnice |
3. i 4. |
|
|
Ivona Vrančić |
Robotika |
3., 4., 7. i 8. razred |
|
|
Marija Aščić |
Fotografska grupa, mali glagoljaši |
5. – 8. razred |
|
|
Valentina Mahović |
Literarna grupa |
5. – 8. razred |
|
|
Tomislav Mićić |
Filmski i čitateljski klub, Školski volonteri |
5. – 8. razred |
|
|
Dominique Jurić |
Likovna grupa, grupa staklo |
5. – 8. razred |
|
|
Marin Rimac |
Zbor, bubnjari, školski orkestar |
4. – 8. razred |
|
|
Andreja Vlahović Gabriša |
Španjolska grupa |
5. – 8. razred |
|
|
Valentina Martinček |
Prva pomoć |
5. – 8. razred |
|
|
Martina Glasnović |
Geografska grupa |
Geografska grupa (6. i 7. razredi)
|
|
|
Sanja Rapljenović |
Geografska grupa (Turistička geografija) |
7. i 8. razredi |
|
|
Žarko Jakšić |
STEM grupa |
5. – 8. razred |
|
|
Igor Kupres |
Badminton, odbojka, nogomet djevojčice, stolni tenis, rukomet dječaci, univerzalna sportska škola, vježbaonica |
5. – 8. razred |
|
|
Sandra Jurković |
Odbojka djevojčice |
5. – 8. razred |
|
|
Ksenija Vilić |
Vjeronaučna grupa |
5. – 8. razred 6. razred |
|
|
Ivančica Huđek |
Mali knjižničari |
5. – 8. razred |
|
Akademija Dvoršek - Vori zove rukometaše
Sutra (petak, 16. listopada) će se u našoj dvorani održati prezentacija rukometa članova Akademije koju vode proslavljeni reprezentativac Igor Vori i bivši trener Zagreba Boris Dvoršek. Treneri koji rade u spomenutoj akademiji približit će učenicima čari ove popularne igre.
Pozivaju se svi zainteresirani za bavljenje rukometom da dođu u dvoranu u 13 sati.
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |