Pismo zahvale - Škole za Afriku

Na adrese učiteljica Aleksandre Gudlin Mićić i Sanje Rapljenović pristiglo je pismo koje prenosimo u cijelosti:

S iskrenom zahvalnošću javljam da su UNICEF-u stigle donacije koje su učenici i djelatnici OŠ Milana Langa, Bregana prikupili u sklopu programa Škole za Afriku i time pridonijeli zaštiti prava na obrazovanje najranjivije djece afričkog kontinenta!

Od srca hvala što ste se udružili u solidarnosti te svojom donacijom podržali stvaranje obrazovnih mogućnosti za djevojčice i dječake Madagaskara!

Prilika za obrazovanje prilika je za sretnije djetinjstvo i sigurniju budućnost, no milijuni najranjivije djece Afrike još uvijek ne mogu ostvariti svoje pravo na obrazovanje. Vaša donacija to pomaže promijeniti!

Vašu donaciju uložit ćemo u obnovu starih i izgradnju novih škola, sigurnih od vremenskih nepogoda, educirat ćemo nastavnike, osigurati kvalitetne nastavne materijale, podržati najsiromašniju djecu te provesti brojne druge aktivnosti kako bi obrazovanje bilo neizostavan dio odrastanja baš svakog djeteta Madagaskara.

Djelatnicima škole želimo od srca zahvaliti na ulaganju dodatnog truda kako biste obogatili školske dane svojih učenika i omogućili im da doprinesu boljim životnim šansama najranjivije djece Afrike te ozračju tolerancije i solidarnosti u našoj zemlji.

Ponosni smo što zajedno stvaramo svijet dostojan baš svakog djeteta!

Više u prilogu.

Također, na portalu radiosamobor.hr pročitali smo članak o Vašoj akciji, s kreativnim plakatom i informacijama o raznolikim aktivnostima koje ste proveli. Zaista ga je bilo predivno pročitati jer pokazuje veliki angažman unutar škole te humanost kojom se vodite u svom radu. Učenica Amalija krasno je izrekla plemeniti cilj koji dijelimo za najranjiviju djecu Afrike. Hvala što ste člankom proširili glas o programu Škole za Afriku i pozvali svoju zajednicu da podrže humanitaran rad učenika i djelatnika Vaše škole!

Želimo vam mnogo sreće i uspjeha u daljnjem učenju te prikupljanju sredstava za djecu Madagaskara, a veoma ćemo rado čuti vaša iskustva, komentare i prijedloge. Pišite mi ili se javite telefonom, bit će mi iznimno drago!

Uz mnogo toplih pozdrava,

Ivana Delač

Schools for Africa and Volunteer Activities Coordinator

Tel: +385 1 3031 646; Fax: +385 1 2442 662; e-mail: idelac@unicef.org

objavio: Igor Matijašić   datum: 22. 12. 2020.

Tesa najbolje u Županiji

Hoćeš li se nečega odreći u korizmi?

« Ožujak 2024 »